7 sposobów na radzenie sobie z długimi podróżami i dojazdami do pracy

 

Długie podróże i dojazdy do pracy mogą być niezwykle uciążliwe, zwłaszcza jeśli nie podróżujesz dla przyjemności. Jest jednak wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby mieć zajęcie i sprawić, że czas upłynie o wiele szybciej. W tym artykule znajdziesz propozycje 7 sposobów na radzenie sobie z długimi podróżami i dojazdami do pracy.

1. Pracuj/Pisz

Długie podróże i dojazdy do pracy często mogą być świetnym czasem na pracę. Często zakładam słuchawki i stwierdzam, że w tym czasie mogę się naprawdę dobrze skupić i być niezwykle produktywnym. Dla pisarzy i blogerów ten czas może być idealny na pisanie i przygotowywanie wpisów na blogi na cały tydzień. Może nie będziesz w stanie sfinalizować swojego artykułu, ale będziesz w stanie poczynić postępy, aby go prawie ukończyć.

2. Czytaj

Podróże mogą stanowić doskonałą okazję do czytania. Albo kupić książki w twardej kopii, pobrać niektóre dla Amazon Kindle

, lub chwycić gazetę. Wszystkie z nich powinny utrzymać cię zajęty na chwilę i uczynić swoją podróż iść dużo szybciej.

Właściwie czytanie jest czymś, co wielu z najbardziej udanych ludzi na świecie często robi, i możesz czytać rzeczy, które zapewniają mnóstwo inspiracji, aby pomóc Ci w karierze lub zainspirować Cię do następnej podróży. Książka, którą bardzo polecam to "7 Habits of Highly Effective People

" Stephena R. Covey'a, którą osobiście przeczytałem i uznałem za bardzo inspirującą. Amazon Kindle3

. Oglądaj Netflix

Netflix to serwis rozrywkowy, który pozwala na oglądanie programów i filmów na telewizorze, a także na telefonach i innych urządzeniach przenośnych. A co sprawia, że to lepiej jest można pobrać wiele programów i filmów do oglądania w trybie offline. Oznacza to, że nie musisz się martwić o utratę połączenia, jeśli przesyłasz treści strumieniowo. Netflix ma wspaniałą kolekcję programów podróżniczych, które są idealne, aby dać Ci inspirację do następnych wakacji. Alternatywą dla Netflixa jest Amazon Prime, który oferuje tysiące programów telewizyjnych i filmów, z których wiele można również pobrać.

REKLAMA KONTYNUUJ CZYTANIE PONIŻEJ

4. Graj w gry wideo

Innym sposobem na zabawę, aby Twoje długie dojazdy i podróże przejść szybko jest grać w gry wideo. Można pobrać ogromny wybór dla telefonu, lub rozważyć zakup przenośnego urządzenia do gier, takich jak PlayStation Vita

, lub Nintendo 2DS.

5. Słuchaj muzyki

Czas wydaje się płynąć szybciej, gdy słuchasz muzyki, a to prawdopodobnie dlatego, że pomaga wyłączyć się. Ściągnij więc swoje ulubione utwory przed podróżą, aby ułatwić sobie dojazd do pracy i podróż.

Muzyka i słuchawki6

. Czytaj, czyść i organizuj swoje e-maile

Innym sposobem, w jaki możesz sprawić, by czas mijał jest czytanie i oczyszczanie skrzynki odbiorczej. Większość ludzi jest stale bombardowana mailami i może być trudno za nimi nadążyć. Ale używając czasu podróży mądrze można dostać się na szczycie swojej skrzynki odbiorczej i powinien również znaleźć podróż mija dużo szybciej.

7. Śpij

W zależności od tego, jak długa jest Twoja podróż lub dojazd do pracy, możesz rozważyć nadrobienie zaległości w spaniu. To może być czasami łatwiej powiedzieć niż zrobić, a także zależy od tego, czy można dostać miejsce, czy nie. Ale jeśli możesz, to śmiało.

Podsumowanie

Długie dojazdy i podróże mogą być frustrujące i męczące, ale jeśli zachować się zajęty znajdziesz czas idzie o wiele szybciej, i zanim się zorientujesz, będziesz w miejscu przeznaczenia. Czy masz jakieś myśli lub inne sugestie rzeczy, które ludzie mogą zrobić, aby ich dojazdy lub podróży przejść przez szybciej? Zostaw komentarz poniżej.

Autor